Świadczymy szeroki zakres usług z zakresu sieci telekomunikacyjnych, m.in.:

a) spawanie kabli światłowodowych zarówno jedno jak i wielomodowych.
Najczęściej stosowane włókna jednomodowe (SM):
ITU – T – G652 SM,
ITU – T – G653 DS,
ITU – T – G655 NZD

Włókna wielomodowe (MM):
ITU – T – G651 (50/125),
EIA – 492 (62,5/125).

b) wykonujemy kompleksowe pomiary powykonawcze oraz pomiary kontrolne torów optycznych w istniejących sieciach światłowodowych.Lokalizujemy i usuwamy uszkodzenia linii optotelekomunikacyjnych.

- Pomiary parametrów transmisyjnych torów optycznych metodą reflektometryczną. Pomiary tłumienności torów metodą transmisyjną.
- Pomiar reflektancji złączy optycznych.
- Pomiary wykonywane są dla fal 1310nm;1550nm;1490nmoraz 1625nm.

Polecamy usługi w zakresie kompleksowego monitoringu obiektów przemysłowych. Dzięki własnej sięci przesyłowej jesteśmy wstanie przekaz obraz do domu klienta.  Systemy nasze mają zastosowanie w następujących funkcjach:

- monitoring sklepu
- monitoring domu (monitoring osiedli)
- monitoring firmy
- monitoring hali
- monitoring magazynu

również oferujemy zestawy do specjalnego zastosowania:

- monitoring szkoły,
- monitoring przedszkola,
- monitoring hotelu,
- monitoring działki,
- monitoring boiska,
- monitoring hali sportowej,
- monitoring parkingu,
- monitoring basenu.