Promocja Świąteczna dla nowych klientów

Oferta jest skierowana dla wszystkich nowych klientów, którzy spełnią następujące warunki:
1. Zapłacą jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 1,00 zł brutto.
Firma Ostmedia w ramach aktywacji instaluje sprzęt odbiorczy w skład którego wchodzi : uchwyt antenowy, urządzenie odbiorcze, zasilacz do urządzenia odbiorczego, przewód ethernetowy o maksymalnej długości 15 metrów. Po wygaśnięciu umowy klient musi zwrócić zainstalowany sprzęt w ciągu 7 dni do siedziby firmy.
2. Wybierze pakietów 4M i będzie regulował terminowo miesięczne opłaty abonamentowe. Opłata abonamentowa promocyjna to 39,00 zł brutto. Cena bez promocji to 94,00 zł brutto
.Maksymalna prędkość danych pobieranych z Internetu wynosi zgodnie z wybranym pakietem. Maksymalna prędkość danych wysyłanych do Interneu wynosi 1/8 danych pobieranych. W ramach abonamentu klient może korzystać z dowolnej ilości komputerów w miejscu instalacji. Firma Ostmedia nie limituje czasu połączenie oraz ilości przesłanych danych.
3. Podpiszą umowę w okresie od 1 grudnia 2015 do 31 stycznia 2016 roku na dostęp do Internetu. Okres umowy - 24 miesiące.
4. Klient może również w ramach promocji kupic router za 1,00 zł brutto. Cena regularna routera to 49,00 zł brutto. Upust przyznany wynosi 48,00 zł brutto. W ramach opłaty klient otrzymuję router bezprzewody o następuących cechach : 1 port Wan, 1Port LAn oraz Wifi w standardzie B/G/N . Przykładowy router tomodel firmy Tenda N3 150Mbps .Ostmedia zastrzega prawo zastosowanie innego lecz nie gorszego modelu routera.  


Dołożyliśmy wszelkich starań aby dane techniczne odpowiadały faktycznym parametrom, jednak nie gwarantujemy, że są wolne od błędów lub braków. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 k.c. oraz innych właściwych przepisów prawnych.